Gospodarka łowiecka
Rejony dokarmiania i osoby odpowiedzialne obwód 310
Lp.
|
Określenie terenu
|
Odpowiedzialny
|
Ilość urządzeń
|
1.
|
Biłgoraj – Korczów szkoła
|
D. Blicharz
|
5
|
2.
|
Korczów szkoła,do końca wsi
|
Zb.Grabias
|
6
|
3.
|
Korczów - Majdan
|
Kutryn M.s/M
|
5
|
4.
|
Majdan-Markowicze,tartak
|
Pawelczyk W.
|
6
|
5.
|
Markowicze-Zanie-Majdan
|
I.Mruk
|
4 – 6
|
6.
|
Majdan str.południowa
|
Głuszczak A
|
4 – 6
|
7.
|
Majdan str.północna
|
Drozdowski P.
|
4 – 6
|
8.
|
Ruda-Wola Der.- Sól
|
M. Baryła
|
4 – 6
|
9.
|
Wola Dereźniańska- Dereźnia
|
G. Bordzań
|
4 – 6
|
10.
|
Sól od strony lasu
|
Kapica L
|
4 – 6
|
11.
|
Derenia str.wschodnia
|
Koczot A.
|
4 – 6
|
12.
|
Derenia str. zachodnia
|
Szcząchor H.
|
4 – 6
|
13.
|
Rogale okolice
|
Żerebiec K.
|
4 – 6
|
14.
|
Biłgoraj-Dąbrowica
|
Gałan M.
|
4 – 6
|
15.
|
Suszka las
|
Wróbel J. Głuszczak E.
|
4 – 6
|
16.
|
Las od Woli D. do Budziarz i Zań
|
Kutryn R.
|
4 – 6
|
17.
|
Tanew -Płusy
|
Szado S. Borek D.
|
4 – 6
|
18.
|
Płusy - Tarnogród
|
W.Ziomek, A. Kryń
|
4 – 6
|
19.
|
Tarnogród CPN-Bukowina kol.
|
G.Chyl
|
4 – 6
|
20.
|
Tarnogród- Bukowina mlecz.
|
K.Bielak,ST.Mazur
|
4 – 6
|
21.
|
Księżpol-Kamionka str.poł.
|
S. Słoma
|
4 – 6
|
22.
|
Księżpol – Kamionka str.płn
|
J.Łysy
|
4 – 6
|
23.
|
Kamionka-Biszcza cmentarz
|
B.Kurowska,Cz.Krasniak
|
4 – 6
|
24.
|
Księżpol-Żary
|
T.Obszański
|
4 – 6
|
25.
|
Biszcza cment. do leśniczówki
|
j. Kapka, ST. Kołdyj
|
6 – 8
|
26.
|
Las Baba
|
Ćwiek, Kiesz A.
|
6 – 8
|
27.
|
Osiedle poł.ipłn
|
Surma M,Krzyszczak S, E.Proć,P. Tujaka
|
3 – 7
|
28.
|
Osiedle Zach.
|
R.Brodziak
|
3 – 4
|
29.
|
Podlesie-Dereźnia
|
A.Kowal,J.Gadaj
|
4 – 6
|
30.
|
Dąbrowica
|
Niedźwiecki R. Wróblewski J.
|
2 - 3
|
Rejony dokarmiania i osoby odpowiedzialne obwód 312
Lp.
|
Określenie terenu
|
Odpowiedzialni
|
Ilość urzadzeń
|
1.
|
Biszcza od strony Borowca
|
|
|
a/PGR – Szkoła
|
Chodara P. Żemła E.
|
4 – 6
|
b/ Szkoła do Cyca
|
T. Kaczor
|
4 – 6
|
2.
|
Wólka B. – Gózd Lip.
|
J. Socha
|
4 – 6
|
3.
|
Gózd L.- Harasiuki
|
P. Mateja, M. Dziewa
|
4 – 6
|
4.
|
Harasiuki – Lipiny tartak
|
W. Podyma
|
4 – 6
|
5.
|
Lipiny tartak – Lipiny Oś. zdrowia
|
B. Kral
|
4 – 6
|
6.
|
Krzaki Pot.- Potok G. ponad szosą
|
P.Klecha
|
4 – 8
|
7.
|
Las Borowiec od Biszczy do gościńca
|
Pułapa, Haczykowski,Kurzyna
|
4 – 8
|
8.
|
Las Borowiec od gościńca do szosy
|
P. B. Rębacze, M. Janczarek
|
4 – 8
|
9.
|
Las Borowiec-Jedlinki-Złomy
|
A. Sołtys, Ł. Rębacz
|
4 – 8
|
10.
|
Las Borow.od Lipin do Pintalowej linii
|
M.T.Bzdyrowie,B.Waliłko
|
4 – 8
|
11.
|
Las Borow.od Harasiuk do Pintal.linii
|
D. M.Grabowie, A. Przytuła
|
4 – 8
|
12.
|
Bukowina mlecz – Wola Kulońska
|
A.Maczuga, T. Stefaniak
|
4 – 8
|
13.
|
Bukowina strona zachodnia
|
W. Bucior
|
6 – 8
|
14.
|
Biszcza osada PGR-Krzaki Potockie
|
M,H,Rybaki,
|
6 – 8
|
15.
|
Wola Kulońska-Dąbrówka
|
Jasińskie
|
6 – 8
|
16.
|
Naklik - Lipiny
|
Dorocicz Cz.
|
4 – 6
|
17.
|
Szyszków – Potok G.
|
Gorczyca J
|
4 – 6
|
18.
|
Potok G.-szkoła-cmentarz
|
Świerzawski W.
|
4 – 8
|
19.
|
Potok G. - Lipiny
|
Deryło M.
|
4 – 6
|
Pliki do pobrania